Próba zespołu Janusza Panasewicza
biorącego udział w programie TVP 2 "Bitwa na głosy"

7 marca 2012 roku w MAJĄTKU GIŻE MARCZAK odbyła się próba zespołu Janusza Panasewicza - lidera zespołu LADY PANK. W Sali Myśliwsko-Dębowej artyści doskonalili wykonanie piosenki: Piece of my heart.
Janusz Panasewicz podkreślił z dumą obecność na Mazurach, a jak Mazury to jeziora o tej porze skute lodem. Artyści wykonali jeszcze raz swój utwór stojąc na zamarzniętej tafli naszego jeziora.
Znakomite wykonanie piosenki na żywo pozwoliło przejść zespołowi  do następnego etapu.
Przygotowany utwór został wykonany po mistrzowsku w programie TVP2 BITWA NA GŁOSY 17 marca 2012 r.
Gratulujemy!
Proszę oglądać program w najbliższą sobotę i wysyłać liczne SMSy!

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

3.04.2012 Kolejna próba zespołu Janusza Panasewicza biorącego udział w programie TVP 2 "Bitwa na głosy"

 

Powrót do strony głównej

 www.ekoturystyka.com.pl Ostatnia zmiana: 05 kwietnia 2012 w@m