Nagrywanie w naszym majątku odcinka programu TVN "Surowi Rodzice"

Telewizja TVN zaprosiła nas do programu SUROWI RODZICE. Program z dwoma nastolatkami z Kętrzyna i Poznania był nagrywany u nas od 27 marca  do 1 kwietnia 2012 r.

 

Emisja programu TVN SUROWI RODZICE w najbliższą niedziele
Redakcja TVN poinformowała nas, że emisja programu SUROWI RODZICE z naszym udziałem będzie emitowany w niedzielę 20 maja 2012 roku o godz. 20.00.
Zapraszamy do oglądania programu.

Czy "Surowi rodzice" zmienili Dawida? Czy tydzień spędzony pod dachem "Surowych rodziców" dał coś zbuntowanemu Dawidowi Koniecznemu, który był agresywny, szantażował rodziców, spóźniał się do szkoły, palił i często chodził na imprezy? Czy eksperyment wychowawczy się powiódł? Dawidowy towarzyszył "surowy tata" Lech Marczak.
http://dziendobry.tvn.pl/video/czy-surowi-rodzice-zmienili-dawida,1,newest,45727.html

18 maja 2012 na stronie oficjalnej TVN pojawiły się zajawki zapowiadające program SUROWI RODZICE odcinek 11
http://surowirodzice.tvn.pl/wideo/poznajcie-bohaterke-11-odcinka-surowych-rodzicow,155555.html

Surowi Rodzice: „Przez pracę dzieci uczą się życia”
http://surowirodzice.tvn.pl/wideo/surowi-rodzice-przez-prace-dzieci-ucza-sie-zycia,158495.html

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze


Fotografie: Lech Marczak, Józef Kunicki

Artykuły z prasy o nagrywaniu w naszym majątku odcinka programu TVN "Surowi Rodzice"

 

 

Powrót do strony głównej

 www.ekoturystyka.com.pl Ostatnia zmiana: 23 maja 2012 w@m